Elea Download CODEX – Elea Pobierz na PC

Elea Download CODEX – Elea Pobierz na PC

Elea Download CODEX

Pełna Wersja – Crack – Polska Wersja Językowa – Codex

Informacje o wstawce Elea Download

Nazwa Pliku: Elea InstallShield .exe
Format: exe
Platforma: PC
Język: Polski

Elea Download

download pełna wersja

Jak zainstalować Elea Pobierz na PC.

1. Pobierz instalkę z naszej strony internetowej (gamefiles.pl)
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalować grę.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Graj.

Recenyja gry Elea Pobierz na PC

Gra przygodowa, utrzymana w konwencji science fiction, za której stworzenie odpowiada studio Kyodai. Źródeł inspiracji dla deweloperów należy doszukiwać się w twórczości Arthura C. Clarke’a, Franka Herberta oraz Stanisława Lema. Elea Download CODEX to osadzona w realiach science fiction, epizodyczna gra przygodowa, która trafiła między innymi na platformę PC i XONE. Tytuł został opracowany przez niezależne bułgarskie studio Kyodai, założone przez deweloperów mających na swoim koncie między innymi pracę nad Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz Assassin’s Creed: Rogue. Źródłem inspiracji dla autorów były przede wszystkim dzieła Arthura C. Clarke’a, Franka Herberta i Stanisława Lema.

Akcja gry Elea Download CODEX toczy się w 2093 roku – dwadzieścia lat po wybuchu epidemii wzmagającej agresję u wszystkich dzieci urodzonych na Ziemi. Z uwagi na fakt, że naukowcom nie udało się opracować szczepionki na tę chorobę, jedynym sposobem na uporanie się z postępującym kryzysem demograficznym wydawała się kolonizacja innej planety. Po odkryciu Solace, czyli globu nadającego się do życia, został tam wysłany statek Pilgrimage; niestety z jego załogą utracono łączność tuż po lądowaniu. Wśród osób, które wzięły udział w tej ekspedycji, znalazł się Ethan – mąż Elei Catherine Jones, w którą wcielamy się w trakcie rozgrywki. Protagonistka straciła wcześniej swojego najmłodszego syna (chłopiec padł ofiarą wyżej wspomnianej choroby), a teraz dołączyła misji ratunkowej, by dowiedzieć się, jaki los spotkał członków ekspedycji.

Wydarzenia, w których bierzemy udział w wydanym na platformie PC i XONE z, Elea Download CODEX ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Produkcja czerpie z eksploracyjnych gier przygodowych i kładzie silny nacisk na warstwę narracyjną oraz głęboką, wielowątkową fabułę. Niemniej, oprócz przemierzania klaustrofobicznych, nieco retrofuturystycznych pomieszczeń statku kosmicznego, w toku przygody rozwiązujemy zagadki (możemy wejść w interakcję z niemal każdym elementem otoczenia), a także szukamy tropów, które pozwalają nam na popchnięcie akcji do przodu. Wydana na platformie PC i XONE gra Elea Pobierz na PC działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, dzięki czemu trójwymiarowa grafika tej produkcji prezentuje wysoką jakość. Soundtrack towarzyszący nam w zmaganiach buduje odpowiedni klimat.

Wideo przedstawiające Elea Download PC

  • download Elea
  • Elea download
  • Elea pobierz pc
  • Elea torrent
  • Elea chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *