Kursk Download CODEX Pełna Wersja Gry

Kursk Download CODEX Pełna Wersja Gry

Kursk Download CODEX Pełna Wersja Gry

Pełna Wersja – Crack – Polska Wersja Językowa – Codex

Informacje o wstawce Kursk Download

Nazwa Pliku: Kursk InstallShield .exe
Format: exe
Platforma: PC
Język: Polski

Kursk Download

download pełna wersja

Jak zainstalować Kursk Pobierz na PC.

1. Pobierz instalkę z naszej strony internetowej (gamefiles.pl)
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalować grę.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Graj.

Recenyja gry Kursk Pobierz na PC

Pierwszoosobowa gra przygodowa w klimacie thrillera szpiegowskiego oraz horroru, będąca pierwszą dużą produkcją katowickiego studia Jujubee, znanego głównie za sprawą futurystycznej serii wyścigowej Flashout. Kursk Download CODEX jest grą przygodową utrzymaną w klimatach szpiegowskich, za której opracowaniem stoi niezależne polskie studio Jujubee. Produkcja pojawiła się między innymi na platformie PC, PS4 i XONE.

Historia koncentruje się na owianej tajemnicą katastrofie rosyjskiego okrętu podwodnego z napędem jądrowym, czyli tytułowego K-141 Kursk. W sierpniu 2000 roku zatonął on na Morzu Barentsa, grzebiąc w odmętach 118 członków załogi, a wokół oficjalnej wersji wydarzeń nadal toczy się dyskusja. Gracz wciela się tu w szpiega, który trafia na pokład owego okrętu; jego zadaniem jest zdobycie informacji na temat rosyjskich torped superkawitacyjnych WA-111 Szkwał. W trakcie wykonywania misji bohater staje się naocznym świadkiem katastrofy.

W wydanej na platformie PC, PS4 i XONE grze Kursk Download CODEX akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie rozgrywki odwiedzamy nie tylko pokład okrętu, lecz także Moskwę i miasto Widiajewo. Naszym nadrzędnym celem jest pozyskiwanie tajnych informacji, na przykład od wysoko postawionych wojskowych lub członków załogi Kurska, z którymi nawiązujemy przyjazne relacje; należy przy tym mieć się na baczności, by nie zostać zdemaskowanym. Ponadto przebieg wydarzeń zależy w dużej mierze od naszych decyzji, które mogą nieść ze sobą długofalowe konsekwencje. Kursk posiada trójwymiarową grafikę wysokiej jakości; z dbałością o detale zaprojektowano nie tylko poszczególne urządzenia i przyrządy pokładowe, lecz także modele postaci neutralnych tworzących załogę.

Katowickie studio Jujubee ogłosiło, że przygodówka Kursk ukaże się w tym roku. Niestety, nie podano dokładniejszego terminu premiery. Produkcja trafi na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Zespół podzielił się również garścią nowych informacji na temat projektu. Przede wszystkim Kursk Download CODEX otrzyma po premierze dwa DLC. Pierwszym z nich będzie samodzielny dodatek Kengir. Opowie on historię powstania w gułagu zlokalizowanym opodal tytułowej wioski, pozwalając nam wcielić się w rolę jednego z więźniów. Drugie rozszerzenie wprowadzi wsparcie dla nowej generacji urządzeń VR, oferujących rozdzielczość 4K i wyższą.

Autorzy określają Kursk jako pierwszy „przygodówkowy dokument” w historii branży, pozwalający graczom w interaktywnej formie poszerzyć wiedzę o prawdziwych wydarzeniach. W grze wcielimy się w rolę szpiega próbującego zdobyć informacje na temat torped typu Szkwał, którymi w tamtych czasach interesowały się wszystkie duże agencje wywiadowcze na świecie. Podczas zabawy zwiedzimy nie tylko sam okręt podwodny Kursk Pobierz na PC , ale również Moskwę oraz bazę w wojskowym miasteczku Widjajewo. Przejście gry ma zająć około dziesięciu godzin. Ciekawie zapowiada się mechanika rozgrywki – autorzy najpierw opracowali historię, a dopiero potem dobrali wyzwania i przeszkody pod konkretne fragmenty opowieści. Oznacza to, że nie zdarzą się sytuacje, w których wielokrotnie będziemy powtarzali ten sam typ czynności w różnych konfiguracjach. Gra zaoferuje wybory moralne, które ostatecznie doprowadzą do jednego z kilku alternatywnych zakończeń. Autorzy obiecują także, że Kursk będzie jedną z najładniejszych gier opartych na silniku Unity. Zabawę uatrakcyjni muzyka skomponowana przez Mikołaja Stroińskiego. Natomiast nad oprawą dźwiękową czuwa Adam Skorupa, który pełnił tę samą rolę przy produkcji dwóch pierwszych odsłon serii Wiedźmin.

Wideo przedstawiające Kursk Download PC

  • download Kursk
  • Kursk download
  • Kursk pobierz pc
  • Kursk torrent
  • Kursk chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *