Life is Strange 2 Download CODEX Pełna Wersja PC

Life is Strange 2 Download CODEX

Life is Strange 2 Download CODEX

Pełna Wersja – Crack – Polska Wersja Językowa – Codex

Informacje o wstawce Life is Strange 2 Download

Nazwa Pliku: Life is Strange 2 InstallShield .exe
Format: exe
Platforma: PC
Język: Polski

Life is Strange 2 Download

download pełna wersja

Jak zainstalować Life is Strange 2 Pobierz na PC.

1. Pobierz instalkę z naszej strony internetowej (gamefiles.pl)
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalować grę.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Graj.

Recenyja gry Life is Strange 2 Pobierz na PC

Life is Strange 2 Download jest kontynuacją ciepło przyjętej gry przygodowej z 2015 roku, za której opracowaniem stoją autorzy oryginału, czyli studio Dontnod Entertainment. Mowa o twórcach takich gier, jak Remember Me oraz Vampyr. Premierę tego tytułu poprzedziła darmowa produkcja zatytułowana The Awesome Adventures of Captain Spirit, która wprowadzała graczy w świat wykreowany na jego potrzeby.

Głównymi bohaterami Life is Strange 2 są szesnastoletni Sean Diaz i jego dziewięcioletni brat – Daniel. Splot przypadkowych zdarzeń doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniósł ojciec protagonistów oraz interweniujący policjant. Uciekając przed wymiarem sprawiedliwości, nasi podopieczni zostają zmuszeni do opuszczenia rodzinnego Seattle i udania się w podróż do Puerto Lobos w Meksyku. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że w międzyczasie muszą ukrywać tajemniczą, nadprzyrodzoną i niebezpieczną moc.

Podobnie jak w pierwszej części serii, w Life is Strange 2 Download akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Zabawa polega przede wszystkim na śledzeniu fabuły i podejmowaniu decyzji rzutujących na jej przebieg. Podporządkowano temu pozostałe elementy rozgrywki, na czele z eksploracją, interakcją z otoczeniem oraz prowadzeniem rozmów z postaciami neutralnymi. Co ciekawe, produkcja pozwala na import stanu rozgrywki z wyżej wspomnianego The Awesome Adventures of Captain Spirit, dzięki czemu dokonane tam wybory znajdują swoje odzwierciedlenie w przedstawionych tu wydarzeniach.

Już w maju zeszłego roku studio DONTNOD Entertainment ogłosiło, że pracuje nad Life is Strange 2 Download, czyli kontynuacją popularnej epizodycznej przygodówki z 2015 r. Do tej pory twórcy byli jednak wyjątkowo powściągliwi w przekazywaniu informacji o tym tytule. Pewne wskazówki można było znaleźć w wypuszczonej pod koniec czerwca darmowej grze The Awesome Adventures of Captain Spirit. Natomiast dwa tygodnie temu mogliśmy obejrzeć intrygujący, ale mocno zagadkowy teaser. Teraz deweloperzy wreszcie ujawnili pierwsze konkrety. Przede wszystkim twórcy opublikowali premierowy zwiastun. Nie tylko ujawnia on trochę fabuły gry, ale podaje również, że Life is Strange 2 Pobierz zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Sezon ma się składać z pięciu odcinków, a pierwszy z nich ukaże się 27 września.

Life is Strange 2 opowie historię 16-letniego Seana Diaza i jego 9-letniego brata Daniela. Ich życie w Seattle dobiega końca po tragicznym wydarzeniu, w wyniku którego ginie policjant. Aby uciec przed prawem, rodzeństwo postanawia udać się do Puerto Lobos w Meksyku. Zwiastun i wcześniejszy teaser dają jasno do zrozumienia, że policjant ginie w wyniku niekontrolowanej aktywacji mocy jednego z braci, ale na razie nie wiemy dokładnie, czy jej posiadaczem jest Daniel czy Sean, ani co dokładnie ona obejmuje. Life is Strange 2 ma zaoferować zupełnie nowe postacie oraz wiele różnorodnych lokacji. Podczas rozgrywki pokierujemy Seanem, a podróż do Meksyku pełna będzie momentów, w których zmuszeni zostaniemy do podejmowania ciężkich decyzji, wpływających na dalszy rozwój historii i kształtujących relacje między rodzeństwem. Zabawę mają uatrakcyjnić świeże elementy rozgrywki, bazujące na nadnaturalnych mocach, które będą mocno odbiegały od tego, co potrafiła bohaterka pierwszego Life is Strange.

Wideo przedstawiające Life is Strange 2 Download PC

  • download Life is Strange 2
  • Life is Strange 2 download
  • Life is Strange 2 pobierz pc
  • Life is Strange 2 torrent
  • Life is Strange 2 chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *