SCUM Download CODEX

SCUM Download CODEX

SCUM Download CODEX

Pełna Wersja – Crack – Polska Wersja Językowa – Codex

Informacje o wstawce SCUM Download

Nazwa Pliku: SCUM InstallShield .exe
Format: exe
Platforma: PC
Język: Polski

SCUM Download

download pełna wersja

Jak zainstalować SCUM Pobierz na PC.

1. Pobierz instalkę z naszej strony internetowej (gamefiles.pl)
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalować grę.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Graj.

Recenyja gry SCUM Pobierz na PC

Koncentrująca się na rozgrywce wieloosobowej survivalowa gra akcji powstała we współpracy studia Gamepires ze znaną z przygód Serious Sama ekipą Croteam. SCUM Download CODEX PC to survivalowa gra akcji przeznaczona do zabawy w multiplayerze. Za jej produkcję odpowiadają dwa studia – znane z Gas Guzzlers Extreme Gamepires oraz twórcy serii Serious Sam, ekipa Croteam. Pomagała im firma Devolver Digital, czyli jeden z popularniejszych wydawców gier niezależnych.

Akcja SCUM rozgrywa się w fikcyjnej rzeczywistości, w której ludzie żądni są mocnych wrażeń i nietypowej rozrywki. By zaspokoić potrzeby swoich widzów, stacja telewizyjna TEC1 przygotowała brutalne show zatytułowane SCUM Download CODEX, w którym więźniowie walczą o życie oraz przychylność sponsorów i fanów. Jego pierwszy sezon rozgrywał się na terenie zamkniętej strefy Alcatraz, jednak w drugim sezonie postanowiono dać zawodnikom większe pole do popisu, przenosząc ich zmagania na dużą wyspę Bagne de Cayenne.

Tytuł jest nietypowym survivalem, w którym gracze wcielają się w więźniów biorących udział w programie. Naszym zadaniem jest przeżycie, a by tego dokonać, musimy wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę. Te dwa elementy są kluczem do sukcesu, gdyż podczas rozgrywki trzeba troszczyć się zarówno o podstawowe rzeczy pokroju zdobywania pożywienia, jak i szkolić się w obsłudze broni, podnosić swoje umiejętności w sztukach walki czy też uczyć się hakerstwa. Dodatkową atrakcją są sponsorzy i producenci programu, którym warto się przypodobać, jeżeli chcemy długo utrzymać się przy życiu. Gdy już uda nam się ta sztuka, możemy liczyć na unikalne i cenne prezenty, a w razie śmierci na wskrzeszenie wraz z całym dobytkiem i zdobytymi zdolnościami.

Gracze często narzekają na wczesny dostęp. W wielu kręgach pojawiają się głosy, że rozleniwia on twórców, przez co produkcje wydawane w jego ramach psują rynek. Nie zmienia to jednak faktu, że tytuły z Early Accessu nierzadko cieszą się sporą popularnością. Dowodem na to może być SCUM Download CODEX – nastawiona na zabawę wieloosobową survivalowa gra akcji z otwartym światem od Gamepires (twórcy Gas Guzzlers Extreme) oraz Croteam, czyli studia odpowiedzialnego za kultowy cykl Serious Sam. Jej wersja alfa pojawiła się na Steamie ledwie wczoraj, a już może pochwalić się sporym sukcesem. Przedstawiciele Devolver Digital, wydawcy tytułu, poinformowali na Twitterze, że debiut SCUM okazał się największym w historii firmy, a należy pamiętać, że pod jej szyldem wychodziły takie produkcje, jak Hotline Miami 2, The Talos Principle czy Shadow Warrior 2.

By przetrwać, trzeba będzie zadbać o odpowiedni balans pomiędzy podstawowymi rzeczami pokroju odżywiania i utrzymywania odpowiedniej masy ciała, aż po bardziej zaawansowane umiejętności, jak znajomość broni i sztuk walki czy też hakowania systemów zabezpieczeń. Jeżeli zdołamy się utrzymać przy życiu dostatecznie długo, możemy liczyć na przydatne prezenty od sponsorów, a w razi śmierci na wskrzeszenie przez producentów programu. O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, to SCUM Pobierz na PC ukaże się na komputerach osobistych w przyszłym roku. Na początku produkcja dostępna będzie w ramach wczesnego dostępu i nie wiadomo jeszcze, ile czasu w nim spędzi. Ponadto deweloperzy wyjawili, że gra powstaje przy użyciu technologii Unreal Engine 4 i to wszystko, co wiemy na ten moment.

Wideo przedstawiające SCUM Download PC

  • download SCUM
  • SCUM download
  • SCUM pobierz pc
  • SCUM torrent
  • SCUM chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *