Strange Brigade Download Pełna Wersja Gry CODEX

Strange Brigade Download Pełna Wersja Gry CODEX

Strange Brigade Download Pełna Wersja

Pełna Wersja – Crack – Polska Wersja Językowa – Codex

Informacje o wstawce Strange Brigade Download

Nazwa Pliku: Strange Brigade InstallShield .exe
Format: exe
Platforma: PC
Język: Polski

Strange Brigade Download

download pełna wersja

Jak zainstalować Strange Brigade Pobierz na PC.

1. Pobierz instalkę z naszej strony internetowej (gamefiles.pl)
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalować grę.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Graj.

Recenyja gry Strange Brigade Pobierz na PC

Strzelanina TPP, której akcja toczy się w alternatywnej wersji lat trzydziestych XX wieku. Dzieło studia Rebellion pozwala graczom przemierzyć pełne tajemnic zakamarki Imperium Brytyjskiego i zbadać sekrety skrywane przez pozostałości po dawnych cywilizacjach. Strange Brigade Download jest strzelaniną nastawioną na kooperacyjną rozgrywkę, za której stworzenie odpowiada studio Rebellion – zespół znany przede wszystkim dzięki serii Sniper Elite. Produkcja została wydana między innymi na platformie PC, PS4 i XONE. Fabuła

Akcja Strange Brigade toczy się w alternatywnej wersji lat trzydziestych XX wieku. W trakcie zabawy przemierzamy pełne tajemnic zakamarki Imperium Brytyjskiego, badając sekrety skrywane przez pozostałości po dawnych cywilizacjach. Realizację powierzonego nam zadania utrudnia fakt, że owych miejsc bronią fantastyczne bestie wskrzeszone przez Seteki – egipską królową-czarownicę. W wydanym na platformie PC, PS4 i XONE Strange Brigade Download akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W towarzystwie maksymalnie trójki znajomych toczymy krwawe boje ze zróżnicowanymi potworami wyjętymi żywcem z mitologii. Mowa zarówno o lepiej lub gorzej uzbrojonych nieumarłych, których pokonanie nie stanowi większego problemu, jak i o bossach pokroju potężnych minotaurów, cechujących się znacznie większą wytrzymałością na obrażenia i wyższym współczynnikiem ataku. Na szczęście prowadzeni do boju bohaterowie nie są bezbronni – każdy z nich dysponuje indywidualnym ekwipunkiem, arsenałem broni palnej (w starciach robimy użytek między innymi z pistoletów, strzelb i karabinów maszynowych) oraz zestawem specjalnych (w tym również nadnaturalnych) zdolności.

Pomimo że trzon Strange Brigade Download stanowi tryb współpracy, nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się w pojedynkę – w tym przypadku kontrolę nad pozostałymi członkami drużyny przejmuje sztuczna inteligencja. Studio Rebellion (seria Sniper Elite) ujawniło swój najnowszy projekt – kooperacyjną strzelankę Strange Brigade. Tytuł ma pozwolić na wspólną grę czterem osobom i zabierze nas w alternatywne lata 30. XX wieku. Gracze będą przemierzać niezbadane zakamarki Imperium Brytyjskiego, pełne pozostałości po dawnych cywilizacjach i stanowczo nieprzyjaznych bestii, takich jak zombie czy jeszcze bardziej niezwykli przeciwnicy. Zgodnie z kanonami gatunku, każdy z bohaterów będzie charakteryzować się nieco odmiennymi zdolnościami (także nadnaturalnymi) i ekwipunkiem, które przydadzą się w walce z hordami nasłanymi przez wskrzeszoną egipską królową-czarownicę. Na razie nie znamy żadnych szczegółów, ale Rebellion obiecuje prezentację Strange Brigade na E3, a sama gra ma zadebiutować „wkrótce” na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Podzielono się też pierwszymi screenami, z których część znajdziecie poniżej.

28 sierpnia odbędzie się premiera Strange Brigade Pełna Wersja PC. Gra jednocześnie trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a w tym wypadku zainteresowani otrzymają dostęp do kooperacyjnej produkcji nastawionej na wspólne eliminowanie kolejnych bestii. Studio przypomina graczom o produkcji i opublikowało materiał prezentujący nową zawartość – deweloperzy chcą systematycznie rozwijać Strange Brigade i pozycja otrzyma serie bezpłatnej zawartości. Zainteresowani w tym wypadku trafią do nowych miejscówek, zawalczą z wcześniej niedostępnymi potworami, skorzystają z nowych broni, amuletów, czy też po prostu wskoczą w zupełnie nowe stroje. Firma przypomina również o Przepustce Sezonowej, która zaoferuje trzy nowe kampanie, grywalnych bohaterów, czy też kolejny sprzęt dla postaci. Nadal nie jestem przekonany do tej propozycji, ale może pod koniec miesiąca zostanę pozytywnie zaskoczony? Aktualnie Strange Brigade wygląda bardzo zwyczajnie. Pozycja nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji.

Wideo przedstawiające Strange Brigade Download PC

  • download Strange Brigade
  • Strange Brigade download
  • Strange Brigade pobierz pc
  • Strange Brigade torrent
  • Strange Brigade chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *