Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

Dlaczego gry wideo mogą być dla Ciebie przydatną rzeczą?

Prawdopodobnie większość czasu patrzysz na gry jak na stratę czasu, lub wiele osób i tak to robi. Konsumują one czas, który może być wykorzystany na inne rzeczy, takie jak czytanie lub spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Są jednak ważne rzeczy, które można wykorzystać na granie w gry wideo.

Tak, jeśli twoja gra wideo powstrzymuje cię od opieki nad dziećmi, powstrzymuje je przed odrabianiem zadań domowych, lub wpływa na czystość w twoim domu, to może to być zła rzecz. Ale jeśli monitorujesz swój czas, a także czas swoich dzieci, grając w gry, wszyscy możecie uzyskać coś dobrego z tej gry.

BUDUJE UMIEJĘTNOŚĆ KRYTYCZNEGO MYŚLENIA
Czy grasz w gry na konsoli do gier, na komputerze, czy po prostu grasz w jedną z ulubionych gier z systemem Android na swoim smartfonie lub tablecie, rozwijasz swoje umiejętności krytycznego myślenia. Musisz zdecydować, które drzwi otworzyć, jaki korytarz zejść w dół, i które zombie masz czas, aby zatrzymać i zabić.

Te umiejętności krytycznego myślenia mogą pomóc ci w prawdziwym świecie. Dowiesz się więcej o walce lub ucieczce. Dowiesz się nawet więcej o tym, dlaczego czasami ważne jest, aby myśleć przed działaniem i dlaczego czasami trzeba działać, ponieważ nie ma czasu na myślenie.

ZWIĘKSZA KOORDYNACJĘ RĘKA-OKO
Jeśli grasz w gry na konsoli za pomocą różdżki lub kontrolera, a nawet za pomocą różdżki podczas gry na komputerze, rozwijasz swoją koordynację ręka-oko w ekstremalny sposób. Nawet po prostu naciskając litery i przyciski strzałek na klawiaturze komputera może pomóc w koordynacji ręka-oko, choć.

ROZWIJA KREATYWNOŚĆ
Tworzenie gier wideo jest formą sztuki. Mówiąc to, podobnie jak inne formy sztuki, gra w gry wideo może inspirować kreatywność. Podczas gdy niektórzy mogą powiedzieć, że niektóre gry wideo inspirują ludzi do złego traktowania kobiet i że niektóre z nich mogą nawet inspirować ludzi do krzywdzenia innych, oni również mogą inspirować ludzi, aby stać się artystami, pisarzami, producentami filmowymi i więcej.

Nawet muzycy i autorzy piosenek zostali zainspirowani do tworzenia piosenek ze względu na ich miłość do gier wideo. Niech Twoja miłość do gier wideo pomoże Ci się zainspirować. Może zmieni cię w szkicownika, rzeźbiarza lub malarza. Niebo jest granicą, jeśli chodzi o indywidualną kreatywność.

TO JEST FUN!
Ostatnim powodem, dla którego granie w gry wideo może być dla Ciebie dobre jest to, że są po prostu zabawne. Są zabawne, a Twój umysł pracuje w taki sposób, że zwykłe oglądanie telewizji może nie być. Choć granie w gry wideo nie zastąpi czytania dobrej książki lub cieszenia się wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu, nie jest tak złe dla Ciebie, jak wielu by pomyślało.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz