Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

Epic games store - darmowe gry w 2022 roku

Sklep Epic Games Store zaczął budować swoją reputację dzięki lukratywnemu podziałowi przychodów, grom na wyłączność i całkiem pokaźnej liście tytułów free-to-play, z których ta ostatnia będzie się powiększać w 2022 roku.

Zeszłoroczna oferta obejmowała zarówno potężne hity AAA, jak i mniejsze perełki niezależne oraz zestawy gadżetów free-to-play. Lista darmowych gier, które można otrzymać w Epic Games Store w 2022 roku, zaczyna się od zrestartowanej trylogii Tomb Raider, a ten artykuł przedstawia nowe dodatki, które pojawią się w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Do tej pory lista darmowych gier w Epic Games Store regularnie powiększała się każdego tygodnia i spodziewamy się, że tak samo będzie w 2022 roku. Aby otrzymać te gry, wystarczy utworzyć konto EGS, przejść na stronę sklepu z darmowymi grami i postępować tak samo, jak w przypadku zakupu.

Gry nic nie kosztują, ale warto zauważyć, że trzeba je odebrać w określonym momencie tygodnia, w którym są bezpłatne. Lista darmowych gier w sklepie Epic Games Store 2022 jest regularnie aktualizowana w każdy czwartek o 8:00 rano czasu PST / 16:00 czasu GMT, choć w przeszłości zdarzały się wyjątki.

Co prawda kilka gier zostało rozdanych więcej niż raz, ale ogólnie rzecz biorąc, przegapienie jednej z nich oznacza, że trzeba będzie skorzystać z jednej z wielu wyprzedaży w sklepie Epic Games Store, aby zdobyć ją po niższej cenie.

gaming setup

Epic games store - darmowe gry w 2022 roku

Tomb Raider Game of the Year Edition

Tomb Raider Game of the Year Edition zawiera grę podstawową, która oferuje ostrzejsze, bardziej brutalne spojrzenie na przygody Lary Croft, a także Grobowiec Zaginionego Poszukiwacza Przygód, kostiumy dla Lary i 4 postaci dla pojedynczego gracza. Sama gra podstawowa pozwala spędzić wiele godzin na przetrwaniu w dżungli, ulepszaniu Lary i odblokowywaniu nowych umiejętności, rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu lokalizacji wielu przedmiotów do zebrania.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera podstawową grę, w której Lara staje do walki z bezwzględną organizacją zwaną Trójcą, a jednocześnie ściga kolejną tajemnicę, oraz Przepustkę Sezonową, która dodaje nową historię Więzy Krwi, klasyczne skórki i wiele więcej.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition zamyka pierwszą darmową grę EGS w 2022 roku, kończąc zrestartowaną trylogię Lary Croft, a także siedem dodatków DLC do gry Tomb Raider oraz wszystkie dostępne do pobrania bronie, stroje i umiejętności, które gra otrzymała od czasu premiery. Nadal będziesz przedzierał się przez grobowce, zagadki i dżungle, widząc Larę w jej najbardziej bezwzględnej postaci.

Gods Will Fall

Gods Will Fall to gra RPG akcji, w której dowodzisz grupą ocalałych Celtów, którzy zapuszczają się w głąb królestw złych bogów, próbując pokonać ich i ich sługi. Piękna oprawa graficzna i oddział reagujący na twoje działania wyróżniają tę grę, a prosty, ale nieustępliwy system walki sprawia, że będziesz musiał nauczyć się kilku sztuczek, zanim pokonasz bossów.

gaming

Zobacz także: Amazon Prime Gaming - lista darmowych gier na rok 2022

Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III to gra strategiczna sci-fi 4X, która w zeszłym roku również była dostępna za darmo w Epic Games Store. Jeśli ją przegapiłeś, to jest to kolejna szansa, aby za darmo zapoznać się z kampanią fabularną, w której zdobędziesz wiedzę o każdej z frakcji. Dostępne są również mapy typu sandbox, na których może znajdować się nawet 100 przeciwników, oraz kilka dróg do zwycięstwa, od militarnych po polityczne, kulturowe i technologiczne. Możesz spróbować swoich sił w rozwijaniu silnej gospodarki i floty, a także zbudować hiper wrota ułatwiające podróżowanie, a może nawet zająć się szpiegostwem.

Relicta

Relicta to oparta na fizyce pierwszoosobowa gra logiczna, która wykorzystuje grawitację i magnetyzm, aby odkryć tajemnice bazy księżycowej, które mogą zmienić przeznaczenie ludzkości. Cierpliwi gracze znajdą mnóstwo zagadek do rozwiązania w trakcie podróży przez szczegółowe i zróżnicowane środowiska gry.

Daemon X Machina

Daemon X Machina to gra, w której główną rolę odgrywają mechy z możliwością dostosowania do potrzeb gracza oraz wybuchowe walki. Jako orbitalny najemnik musisz przedzierać się przez wrogie mechy i skorumpowane SI, walcząc o przetrwanie ludzkości. Można w nią grać w pojedynkę, w kooperacji, a także walczyć z innymi graczami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz