Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

Najlepsze myszki gamingowe do rozważenia na rok 2021

Ta skromna mysz przeszła długą drogę, od płatków owsianych po eleganckie urządzenia, które usprawniają grę każdym ruchem, kliknięciem i przewijaniem.

Może się wydawać, że jest tyle samo myszy do gier, ile jest gwiazd na niebie, a każda z nich ma swoje własne cele, pozytywy i negatywy. W Twoim imieniu przetarliśmy szlak przez rynek, zestawiając naszą listę absolutnie najlepszych myszy do gier na Boże Narodzenie i 2021 rok.

Najlepsza ekonomiczna mysz do gier - Logitech G203 Lightsync

Jeśli grasz na budżecie i musisz podnieść coś nieco lepszego niż standardowa mysz, nie łamiąc jednocześnie banku, Logitech G203 Lightsync jest zdecydowanie myszką do gier dla Ciebie. Dzięki niezmiennie wysokiej wydajności, smukłej konstrukcji i czujnikowi o rozdzielczości do 8000DPI jest to świetna mysz dla każdego, kto interesuje się grami.

Posiada również trójstrefowe oświetlenie RGB, a to nigdy nie jest złe.

Najlepsza mysz do gier na duże dłonie - Corsair Ironclaw RGB

Jeśli jesteś bardziej mięsistą łapą, Korsarz Żelazny RGB to mysz do gier, która zadowoli twoje większe dłonie. Jeśli chwytasz swoją mysz dłonią, to ta mysz po prostu czuje się wspaniale, jednocześnie oferując precyzyjne wskazywanie.

Z DPI wynoszącym 18000 będziesz mógł zwiększyć czułość na wszystko, czego potrzebujesz, a jego ocena w skali cala na sekundę wynosząca 450 jest jedną z najwyższych w grach. Jest trochę cięższa niż wiele innych myszy z tej listy, waży 130 gramów, ale jeśli nie boisz się małej wagi, to jest jedną z najlepszych myszy do gier.

Najlepsza mysz do gier dla małych rąk - Razer Viper Mini

Na przeciwległym końcu spektrum Razer Viper Mini jest pełnowartościową miniaturową myszą, która zapewni każdej większej myszy bieg za swoje pieniądze.

Waga zaledwie 61 gramów i wymiary 118 mm na 62 mm sprawiają, że jest to jedna z najmniejszych myszy, jakie kiedykolwiek powstały. Ale nie pozwól, aby jej rozmiar Cię zniechęcił, dzięki DPI 8500, świetnemu przewodowi i 6 programowalnym przyciskom, ta mysz w maleńkim opakowaniu zaspokoi Twoje potrzeby związane z grami.

Najlepsza mysz oburęczna do gier - SteelSeries Sensei 310

Szkoda, że wielu graczy leworęcznych jest często pomijanych, wiele myszy jest lekko zakrzywionych, co oznacza, że południowe łapy mogą być niekorzystne dla gry. Na szczęście obecnie powstaje wiele myszy oburęcznych, a SteelSeries Sensei 310 jest najlepszy z nich.

Jego kształt pasuje idealnie i wygodnie do lewej lub prawej ręki, a przy DPI 12,000 jest tak dokładny jak tego potrzebujesz. Przyciski boczne również zostały niedawno przekonfigurowane, co oznacza, że bez względu na to, z której ręki korzystasz, będą w odpowiednim dla Ciebie miejscu.

To sprawia, że jest to obowiązkowy zakup, jeśli grasz lewą ręką lub w domu, w którym grają zarówno gracze prawo-, jak i leworęczni.

Najlepsza mysz do gier FPS - Razer Viper Ultimate

Viper Ultimate to Razer działający na szczycie swojej gry. Z absurdalnie czułą rozdzielczością sensora, niewiarygodnie niskimi opóźnieniami i możliwością zwiększenia rozdzielczości do kolosalnego 20000 DPI, ta mysz jest idealna dla graczy FPS.

Posiada nawet osiem programowalnych przycisków, dzięki czemu można rzucać granatem, walczyć wręcz, przeładowywać i kontynuować zdjęcia nawet w trakcie trwania akcji. Jest lekki i wytrzymały, a jeśli używasz go bezprzewodowo, możesz liczyć na utrzymanie jego wydajności.

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych myszy do gier, a jeśli chcesz rozszerzyć swoją grę FPS w 2021 r., to jest to idealna propozycja na święta.

Najlepsza mysz do gier MMO - Razer Naga Trinity Pro

Jeśli kiedykolwiek grałeś w MMO, wiesz, że posiadanie większej ilości opcji w łatwo dostępnych miejscach robi ogromną różnicę. W każdej chwili możesz odpalać makra, uderzać, poruszać się, atakować i obserwować przychodzące dane.

Jest wiele do MMO, więc będziesz potrzebował myszki, która może wiele zrobić. Razer Naga Trinity Pro to mysz, która została zaprojektowana z myślą o graczach MMO.

Posiada on absurdalne 19 programowalnych przycisków, co oznacza, że prawie wszystko, czego potrzebujesz w MMO, będzie w zasięgu ręki. Ponadto jest ergonomicznie ukształtowany tak, aby był wygodny podczas długich sesji rajdowych, co czyni go niezbędnym elementem każdego poważnego zestawu narzędzi dla graczy MMO.

Najlepsza bezprzewodowa mysz do gier - Corsair Dark Core RGB Pro Wireless

Myszy bezprzewodowe były kiedyś problemem, słabe opóźnienie, niski poziom baterii, a często nieostry odbiór oznaczał, że żaden poważny gracz nie dałby im drugiego spojrzenia. Na szczęście w 2021 roku wszystko się zmieniło, a Corsair Dark Core RGB Pro Wireless to mysz bezprzewodowa, która pokona większość myszy do gier.

Ma opóźnienie poniżej 1 ms, co oznacza, że bez względu na to, jak go używasz, masz gwarancję ostrej gry i szybkości reakcji. Jest również niezwykle wytrzymały zarówno pod względem konstrukcji, recepcji, jak i oprogramowania, co oznacza, że nie będziesz zatrzymywał się w połowie sesji, aby się do niego zbliżyć lub podłączyć.

Ponadto jest wyposażony w genialne oświetlenie RGB, w rzeczywistości jedne z najlepszych oświetlenia, jakie widzieliśmy w każdym produkcie, co czyni go estetycznym wyborem, jak również wyborem dla graczy.

Najlepsza ogólna mysz do gier - SteelSeries Rival 710

Może grasz w wiele różnych rodzajów gier, może po prostu potrzebujesz czegoś, co - ogólnie rzecz biorąc - świeci jak gwiazda. W takim razie pozwól, że przedstawimy Ci konkurencję SteelSeries 710.

Ta mysz do gier łączy w sobie genialne funkcje, świetną konstrukcję, równowagę, solidność, wydajność i wiele więcej w pakiecie, który nawet nie złamie banku. Wyposażona jest nawet w konfigurowalny wyświetlacz OLED i haptyczne sprzężenie zwrotne, które pozwala zanurzyć się w akcji swojej ulubionej gry. Najlepsza część jednak znajduje się pod powierzchnią. Rival SteelSeries 710 jest w pełni modułowy, co oznacza, że jeśli chcesz ulepszyć lub coś zepsuć, możesz wymienić ten element. Nigdy nie pozostaniesz w tyle, a to jest warte ceny wywoławczej. Dlatego też, w przypadku samych tylko opcji, SteelSeries Rival 710 jest najlepszą myszką do gier na Boże Narodzenie i 2021 rok.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz