Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

Amazon Prime Gaming - lista darmowych gier na rok 2022

Usługa Amazon Prime Gaming, dostępna w ramach członkostwa w programie Prime lub Prime Video, zwykle co miesiąc udostępnia nową partię gier. Większość z tych gier jest dostępna na komputery PC za pośrednictwem aplikacji Amazon Games, a w niektórych przypadkach za pośrednictwem platform takich jak Epic Games Store.

O ile nic się nie zmieni w stosunku do poprzednich lat, lista darmowych gier w ramach usługi Amazon Prime Gaming na rok 2022 będzie aktualizowana na początku każdego miesiąca.

Uprawnieni abonenci mogą zazwyczaj odebrać te tytuły przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, więc masz dużo czasu, aby zdecydować, czy warto skorzystać z tej oferty, nawet jeśli nie jesteś jeszcze zapisany do usługi Prime lub Prime Video.

Do tej pory w ofercie znalazło się sporo godnych uwagi tytułów, a biorąc pod uwagę, że darmowe gry są powiązane z usługą subskrypcji, która oferuje inne korzyści, zrozumiałe jest, dlaczego ludzie uważają, że Amazon Prime Gaming to dobra oferta.

Poniżej znajdują się darmowe gry dostępne w ramach usługi Amazon Prime Gaming co miesiąc przez cały rok 2022.

amazon prime

Amazon Prime Gaming 2022 lista darmowych gier

Star Wars: Jedi Fallen Order

W grze Star Wars: Jedi Fallen Order wcielasz się w Padawana Jedi, który ucieka przed Imperium. Trzecioosobowa przygodowa gra akcji, w której gracz przemierza wiele planet w całej galaktyce, była również jedną z gier w portfolio Electronic Arts, która udowodniła, że sukces nie wymaga dodawania elementów fabularnych.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer, pierwsza część trylogii, która kończy się w tym roku, wykorzystuje elementy strategii globalnej, z których znana jest seria Creative Assembly, zamieniając historyczne tło na bogaty świat Warhammer Fantasy. Połączenie jest bezproblemowe, a oprócz niewiarygodnego sukcesu, dzięki niemu powstały jedne z najbardziej zróżnicowanych postaci, jakie można spotkać w grach z serii Total War.

World War Z: Aftermath

W kooperacyjnej strzelance World War Z: Aftermath, która otrzyma nowe poziomy w 2021 roku, ty i maksymalnie trzech innych graczy walczycie z ogromnymi hordami zombie.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

Gra Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, pierwotnie stworzona przez Quantic Dream, a następnie przerobiona przez Aspyr, łączy elementy kinowe z rozgałęzionymi dialogami i wieloma zakończeniami, stanowiąc pierwszą demonstrację własnego podejścia dewelopera do tworzenia gier opartych na narracji.

gaming setup

Zobacz także: Epic games store - darmowe gry w 2022 roku

WRC 7 Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA

WRC 7 FIA World Rally Championship to autentyczna interpretacja Rajdowych Mistrzostw Świata z 2017 roku, w której możesz zmierzyć się z trasami i pokonywać przeszkody fizyczne jako członek jednego z 55 oficjalnych zespołów w samochodach takich producentów, jak Hyundai i Citroën.

Abandon Ship

Zainspirowana grą FTL gra Abandon Ship łączy w sobie bitwy typu Age of Sail, w których musisz przydzielić drużyny do kilku dział i stacji na swoim statku, walcząc z wrogami i rozwiązując okultystyczną intrygę w jej centrum. Znajdziesz tu również potwory morskie i elementy Lovecrafta.

Paper Beast - Folded Edition

Paper Beast - Folded Edition pokazuje, jak gra przygodowa pozbywa się swojego VR-owego rodowodu, pozwalając graczom, którzy go nie mają, odkrywać niesamowity świat i próbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek, zmienianiu kierunku rzek, roztapianiu lodu i przełamywaniu burz.

In Other Waters

In Other Waters to pozbawiona przemocy i pięknie minimalistyczna gra fabularna, w której wcielasz się w postać sztucznej inteligencji prowadzącej osieroconego ksenobiologa podczas eksploracji obcego oceanu.

Two Point Hospital

Two Point Hospital to w zasadzie ulepszona wersja Theme Hospital, w którą można zagrać niezależnie od tego, czy zna się oryginał, czy nie. Twoim celem jest wyleczenie jak największej liczby osób poprzez budowę nowych pomieszczeń i sprzętu, zatrudnianie pracowników i staranie się o uniknięcie bankructwa. Jeden z najbardziej beztroskich i przystępnych symulatorów zarządzania.

gaming

Stellaris

Główna gra strategiczna science-fiction od Paradox Interactive pozwala odkrywać i podbijać galaktykę, wcielając się w różne rasy, od nudnych starych ludzi po zabawne grzyby międzygwiezdne. Będziesz musiał uważnie zarządzać swoją populacją, dbając o to, by produkować wystarczającą ilość zasobów do jej utrzymania, odciskając swoje piętno na galaktyce, szerząc swoją ideologię wśród gwiazd poprzez wojnę i dyplomację lub odpoczywając jako przyjazny pacyfista.

As Far As the Eye

W grze As Far As the Eye staniesz na czele własnej mobilnej wioski i pomożesz swojemu plemieniu dotrzeć do centrum świata. To turowa gra typu roguelike z zaskakująco kolorowym stylem graficznym, w której proceduralnie generowane spotkania i wydarzenia sprawiają, że jeśli zginiesz, w kolejnej rozgrywce czeka na ciebie coś nowego.

Double Kick Heroes

Double Kick Heroes to gra rytmiczna z dużą dawką heavy metalu, udowadniająca, że droga do piekła jest wybrukowana rozpikselowanymi wnętrznościami zombie, które można znaleźć na 24 poziomach.

Golazo! Football League

Golazo! Football League to bardziej zręcznościowe podejście do popularnego sportu, pozwalające na łatwe wejście do gry i zabawę bez martwienia się o faule czy przewinienia.

Pozostałe gry które wkrótce będą darmowe na Amazon Prime Gaming:

  • Far Cry 4

  • Escape from Monkey Island

  • WRC 8 FIA World Rally Championship

  • Calico

  • Astrologaster

  • Across the grooves

Komentarze (0)

Zostaw komentarz