Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

5 rzeczy przydatnych do wystrojenia pokoju gamingowego

Jeśli masz szczęście, że masz zapasową sypialnię w swoim domu, to przekształcenie jej w salon gier jest świetnym pomysłem.

Nie tylko oznacza to, że reszta twojego domu może być wolna od bałaganu konsoli, przewodów, gier, klawiatur i joysticków, ale także daje ci naprawdę dedykowane miejsce w twoim domu, gdzie możesz całkowicie wyłączyć się od świata zewnętrznego i zacząć grać.

Ale zanim zadzwonisz do swojej zapasowej sypialni w salonie gier, musisz kupić kilka rzeczy. Zebraliśmy pięć najważniejszych z nich, aby pomóc ci...

Oświetlenie
Wyposażenie jamy do gier w specjalne oświetlenie to świetny sposób, aby odpowiednio zanurzyć się w ulubionych grach i uzyskać więcej z sesji, więc wyjdź na zewnątrz i wybierz niesamowite oświetlenie do umieszczenia wokół monitora i biurka do gier.


Nowoczesne konfiguracje mogą być nawet dostosowane do zmiany koloru w zależności od nastroju, muzyki lub pory dnia, więc rozejrzyj się i zdecyduj się na żarówki LED wysokiej jakości, które nie wygasną w środku walki z szefem.

Prawidłowe krzesło do gry
Przeciętny gracz spędza więcej niż trzy godziny dziennie przed swoim komputerem, więc dobre krzesło do gry jest niezbędne nie tylko dla twojego komfortu, ale i twojego ciała.


Slouch na kanapie i można skończyć z bólem pleców, lub spróbować gry w fotelu biurowym i nigdy nie dostać wygodne (więcej na temat różnic między krzesła biurowe i krzesła do gier).

Oczywiście, krzesła do gier są droższe niż krzesła biurowe typu run-of-the-mill, ale oferują więcej wsparcia dla bingów do gier i elastyczność, aby pomóc Ci nadążyć za akcją, cokolwiek grasz.

Monitor do gier
Teraz masz idealne krzesło, musisz pomyśleć o swoim monitorze.

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem PC, czy wolisz konsole, posiadanie odpowiedniego wyświetlacza jest jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia podczas wyposażania salonu gier - jeśli twój monitor jest do bani, to nie zamierzasz w pełni wykorzystać swojej gry.

W zależności od stylu gry i gier, w które grasz, możesz wybrać telewizor zamiast monitora PC, a nawet projektor, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca.

Polecamy telewizor 4K lub monitor do gier 8K, jeśli Twój budżet może się rozciągnąć - są one drogie, więc będziesz musiał zaoszczędzić, ale na dłuższą metę dostaniesz swoje pieniądze.

Porządny zestaw słuchawkowy
O ile nie planujesz zainstalować głośników surround, aby wysadzać ścieżkę dźwiękową swojej ulubionej gry o każdej porze dnia, zalecamy zainwestowanie w przyzwoity zestaw słuchawkowy do swoich przygód.

Wejdź do lokalnego sklepu technologicznego i znajdź zestaw słuchawkowy, który jest wygodny i wykonany z wysokiej jakości, trwałych materiałów - i przetestuj wejście oraz wyjście audio, jeśli możesz.

Jeśli często grasz, gdy inni ludzie są w domu, słuchawki z redukcją szumów są najlepszym rozwiązaniem.

Dekoracje
Wreszcie, dlaczego nie udekorować nowego salonu gier towarami i dekoracjami z ulubionych gier i studiów?

Jeśli naprawdę inwestujesz w jedną grę, jak w MMO, to możesz nawet zapłacić za to, aby Twoja postać została wydrukowana w 3D i pozwoliła jej usiąść obok Ciebie, gdy będziesz zabijać stwory, rozmawiać z przyjaciółmi na TeamSpeak i wypełniać zadania. To jest poświęcenie!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz