Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

5 rzeczy, dzięki którym każdy gracz ulepszy swój setup gamingowy

Bez względu na to, czy walczysz o wysokie wyniki, czy chcesz, aby sesje gier były wygodniejsze i przyjemniejsze, istnieje tak wiele sposobów, aby poprawić konfigurację gry i stworzyć najlepsze biurko dla swoich bingesów. Poniżej zebraliśmy pięć rzeczy, które musisz mieć, jeśli chcesz urzeczywistnić swoje marzenia - czytaj dalej i daj nam znać o swoich przemyśleniach...

 

Ponadwymiarowa podkładka pod myszkę
Nie ma nic bardziej frustrującego niż brak miejsca na podkładce i konieczność zrobienia sobie przerwy od gry w połowie walki. Zamiast standardowej podkładki, którą znalazłbyś w każdej szkole czy biurze, zaopatrz się w odpowiednią podkładkę do gry, która zapewni ci więcej miejsca do gry, bez ograniczeń. Co więcej, wysokiej jakości podkładki pod myszy do gier mają powierzchnie zaprojektowane pod kątem wydajności, dzięki czemu możesz precyzyjnie sterować myszą w krytycznych momentach.

 

Wentylator biurkowy USB
Zwłaszcza latem przebywanie w sypialni lub biurze może być ciężką pracą, więc dlaczego nie skorzystać z wentylatora biurkowego USB, aby utrzymać siebie i swój pokój w spokoju? Możesz wybrać jeden z nich za mniej niż 5 dolarów i 5 funtów, albo kupić bezołowiowy wentylator biurkowy Dyson, który zapewni chłodzącą bryzę, nie zagłuszając przy tym dźwięku Twojej gry.

 

Prawidłowy laptop do gier
Nie zamierzamy dostać się do argumentu PC/laptop lub polecam najlepszą konfigurację dla Twoich potrzeb hazardowych - prawda jest taka, że wszyscy szukamy czegoś innego, jeśli chodzi o nasz komputer. Jednak jeśli zawsze jesteś w podróży i nie masz czasu na te długie sesje gier w domu, a następnie rozważyć zakup najlepszego laptopa do gier, tak aby można było grać, gdy jesteś w pociągu lub samolocie - wszystko, czego potrzebujesz to pobranie lub dobry sygnał WiFi!

 

Światła LED
Jaka stereotypowa sesja gier byłaby kompletna bez świateł LED? Oczywiście, diody LED nie są praktyczne, ale sprawiają, że Twoja konfiguracja gier wygląda wspaniale - tym bardziej, jeśli streamingujesz swoje sesje na Twitchu lub YouTube. Najlepsze jest to, że są super tanie i możesz je dostosować do swojej ulubionej gry tak, aby Twój pokój wyglądał świetnie. A może wybierzesz fajny niebieski lub wielokolorowy pasek LED na górze biurka? Tylko nie pozwól, aby to Cię rozpraszało od grania!

 

Krzesło do gier
Wreszcie dobre krzesło do gry. Jeśli zamierzasz spędzać popołudnia i wieczory siedząc przed komputerem, to powinieneś przynajmniej zrobić to w stylu. Krzesła do gier oferują więcej wsparcia dla pleców, pomagając zachować postawę i pozwalając na grę w ulubione gry przez wiele godzin na koniec. Nie idź na najtańsze - dobrej jakości krzesło do gry może postawić Cię z powrotem 500-$1,000, ale na dłuższą metę będzie tego warte i zaoferuje Ci lata komfortu gry.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz