Najnowsze artykuły

Najtrudniejsze gry wszechczasów

Mówi się, że nie należy bać się trudności, bo są one nieodłączną częścią naszego życia. Ale czy to stwierdzenie odnosi się do gier?...

Czytaj Więcej

Najlepsze klawiatury gamingowe do rozważenia na rok 2021

Możesz nie myśleć o klawiaturach zbyt często, ale posiadanie genialnej klawiatury do gier może zrobić całą różnicę.

Od posiadania dodatkowych wyświetlaczy po klawisze przypisywane, od sposobu odczuwania do dodatkowych świateł. Klawiatury są urządzeniami peryferyjnymi, z którymi współdziała się na co dzień podczas gry na PC, więc ważne jest, aby zwracać na nie taką samą uwagę i troskę, jak na kartę graficzną.

Przy tak wielu klawiaturach do gier może być trudno znaleźć odpowiednią dla Ciebie. Na szczęście przebraliśmy przez hordy klawiatur i mogliśmy opowiedzieć Ci wszystko o naszych najlepszych klawiaturach do gier na Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Najlepsza budżetowa klawiatura do gier - Razer Cynosa V2

Ta klawiatura do gier stanowi doskonały punkt wejścia do klawiatury i będzie Ci służyć przez długi czas, jeśli się nią zaopiekujesz. Jest to klawiatura membranowa, co oznacza, że jest znacznie cichsza niż mechaniczne klawiatury, które można znaleźć na większości tej listy, ale nie oznacza to, że jest mniej przyjemna w użyciu.

Dzięki programowalnym klawiszom makro i świetnym plastikowym nakładkom na klawisze, to radość użytkowania, a także zaspokojenie większości potrzeb, jakie może mieć każdy gracz. Nie jest też nudne patrzeć, z genialnym oświetleniem RGB, które jest tylko ucztą dla oczu.

Więc jeśli szukasz klawiatury do gier po tańszej stronie, Razer Cynosa V2 jest zdecydowanie jedną z najlepszych klawiatur do gier, które możesz odebrać, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia i 2021 roku.

Najlepsza cicha klawiatura do gier - Corsair K57 RGB Wireless

Granie może być głośnym hobby, ale nie każdy z nas ma luksus wydobywania dźwięku z głośników i klaskania na klawiszach w dzikim opuszczeniu. Jeśli potrzebujesz czegoś nieco ciszej, Corsair K57 RGB Wireless jest właśnie dla Ciebie.

Klawiatury membranowe są nie tylko cichsze, ale są też nieco tańsze niż opcje czysto mechaniczne. Corsair K57 RGB Wireless potrafi być zarówno cicha, jak i świetna w użyciu, z klawiszami, które czują się równie satysfakcjonujące jak każda klawiatura mechaniczna. 

Klawisze makro, funkcje bezprzewodowe i dedykowane przyciski multimedialne - ta klawiatura jest idealna dla każdego gracza, który musi tylko zachować ciszę.

Najlepsza kompaktowa klawiatura do gier - Razer Huntsman Tournament Edition

Prawdziwe życie nie jest jak telewizja, wielu z nas nie ma pałacowych mieszkań, w których można by zamieszkać w olbrzymich pokojach gotowych do zapełnienia swoich rzeczy. Jeśli, jak wielu z nas, musisz oszczędzać miejsce, Razer Huntsman Tournament Edition jest naszym wyborem dla klawiatury do gier, które będą czuć się świetnie w użyciu, jednocześnie zajmując mniej miejsca na biurku niż jego rywale.

Turniej Myśliwski Bazerów, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, czuje się wyjątkowo dobrze zbudowany. Ponadto jest niezwykle czuły, ponieważ pod klawiszami znajdują się przełączniki liniowe. Przyzwyczajenie się do niego zajmie chwilę, ale gdy już nie wrócisz.

Dzięki programowalnym klawiszom i trybowi klawiszy do gier, który jest dostępny od razu, to na pewno nie jest tylko wspaniała kompaktowa klawiatura do gier - to wspaniała klawiatura do gier.

Najlepsza bezprzewodowa klawiatura do gier - Razer BlackWidow V3 Pro

Wielu graczy będzie podkręcać nosy przy bezprzewodowej klawiaturze, ale słuchaj, jest rok 2021 (lub będzie wkrótce) i nadszedł czas, aby po prostu zaakceptować - technologia bezprzewodowa jest tutaj, aby pozostać. A jeśli potrafisz się bawić z genialną klawiaturą na kanapie zamiast grzebać w biurku, to dlaczego nie?

Dlatego też jedną z najlepszych klawiatur do gier na Boże Narodzenie i 2021 roku jest Razer BlackWidow V3 Pro, z solidną konstrukcją i świetnym oparciem dla dłoni, które zapewniają komfort przez wiele godzin, wraz z rockowym brzmieniem, jest tak samo dobry jak jedne z najlepszych klawiatur do gier na świecie.

Same klawisze są solidne i niezwykle czułe, a dzięki oświetleniu RGB i programowalnym klawiszom ta klawiatura bezprzewodowa jest w pełni funkcjonalna.

Najlepsza ogólna klawiatura do gier - SteelSeries Apex Pro

A co jeśli pieniądze nie stanowią problemu i potrzebujesz najlepszej, absolutnie najlepszej klawiatury do gier w tej chwili - albo jako prezent na Boże Narodzenie, albo jako inwestycję w 2021 roku. Nasz głos musi trafić do SteelSeries Apex Pro.

Istnieje wiele powodów, dla których ta klawiatura do gier jest prawdopodobnie najlepsza z najlepszych. Ma solidną, solidną konstrukcję. Jest stosunkowo cicha, mimo że jest mechaniczna, dzięki magnetycznym przełącznikom.

Można go dostosować zarówno pod względem działania klawiszy, jak i punktu aktywacji i siły aktywacji. Jest piękny dzięki indywidualnie podświetlanym klawiszom i ekranowi OLED, który ponownie można dostosować - i działa on jak marzenie - nigdy nie będziesz czekał na wejście podczas korzystania z tej klawiatury.

Zasadniczo, jeśli chcesz, aby ta klawiatura coś zrobiła, to zrobi to. Cóż, tak długo, jak chcesz, aby zrobiła coś, co może zrobić klawiatura, to znaczy. SteelSeries Apex Pro jest tym, co oceniamy jako najlepszą klawiaturę do gier na Boże Narodzenie i 2021 r., a jeśli masz szczęście, że udało Ci się ją zdobyć, będziesz szczęśliwym graczem - gwarantujemy to.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz